Domy z Hliny

Všetko o stavbe domov z hliny a recyklovaných materiálov.

Inzeruj na tomto webe

Máš produkt, ktorý potrebuje nájsť tých správnych cieľových zákazníkov? Je to produkt, ktorý sa hodí k obsahu tejto webstránky – eko-konštrukcii?

Ponúkam ti možnosť inzerovať na Dom z Hliny a takto sa postaviť pred 400 návštevníkov (1000 zobrazení) mesačne, ktorí hľadajú presne tvoje produkty. Takto ušetríš na reklame napr. na Google Adwords nasledovne:

  • Konverzia – návštevníci tohto webu hľadajú všetko ohľadom eko-konštrukcie, takže ak im ponúkneš zacielena-inzerciariešenie, ktoré im pomôže, určite máš vyššiu šancu zmeniť návštevu na predaj, ako keď si odchytíš bežného užívateľa internetu, ktorý k tejto téme nemá vzťah
  • Nehľadaj zákazníkov, oni nájdu teba – oni už našli tento web – nemusíš nájsť ľudí, ktorí hľadajú tému eko-konštrukcie. Tí už našli tento web, a takto aj tvoje bannery
  • Rast – obsah pravidelne dopĺňame, takže aj návštevnosť a takto prekliky na tvoj web, budú rásť
  • Nižšia cena – ak zacieliš na Google Adwords na kľúčové slová pre tvoj produkt, budeš platiť okolo 0,10€ za klik. Čiže za 400 klikov zaplatíš 40 €. U mňa ukážeš svoj banner 400 návštevníkom mesačne za fragment ceny Googlu. Na etarget.sk zaplatíš priemerne 1,70 € za 1000 zobrazení na 7 dní (kategória dom a záhrada), teda okolo 7,30 € mesačne. U mňa to je 5 € mesačne, takže aj tu lacnejšie – o 30% lacnejšie.

1000 návštev / 400 návštevníkov za 5 € mesačne

Skús si to, ak nedosiahneš potrebnú mieru preklikov, môžeš banner kedykoľvek stiahnuť a vrátim ti peniaze.

Napíš mi a rozbehneme to:

 

Reklamy

Chcete vedieť viac? Zaregistrujte sa tu a pošlem Vám každý nový článok emailom.

Join 64 other followers

%d bloggers like this: